Vacation Friends 2 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Marcus ve Emily, bu filmde evlenmiş ve balayına çıkmışlardır. Balayında, kendileri gibi yeni evli bir çift olan Ron ve Kyla ile tanışırlar. Ron ve Kyla, Marcus ve Emily’nin tam zıttı olan çılgın ve parti sever bir çifttir.

Dörtlü birlikte eğlenceli vakit geçirmeye başlarlar. Fakat balayının sona ermesiyle birlikte, Marcus ve Emily’nin Ron ve Kyla ile olan dostluğu da sona erir.

Aradan bir yıl geçer. Marcus ve Emily, artık aile hayatlarına alışmışlardır. Bir gün, Ron ve Kyla, Marcus’un Chicago’daki bir otelin inşaat sözleşmesi için otel sahipleriyle görüştüğü Karayipler’deki bir tatil köyüne gelirler. Marcus ve Emily, Ron ve Kyla’yı tekrar görmekten pek mutlu olmazlar.

Tatil Arkadaşları 2 Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Vacation Friends 2

Vacation Friends 2

Vacation Friends 2 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Marcus ve Emily, bu filmde evlenmiş ve balayına çıkmışlardır. Balayında, kendileri gibi yeni evli bir çift olan Ron ve Kyla ile tanışırlar. Ron ve Kyla, Marcus ve Emily'nin tam zıttı olan çılgın ve parti sever bir çifttir.

Dörtlü birlikte eğlenceli vakit geçirmeye başlarlar. Fakat balayının sona ermesiyle birlikte, Marcus ve Emily'nin Ron ve Kyla ile olan dostluğu da sona erir.

Aradan bir yıl geçer. Marcus ve Emily, artık aile hayatlarına alışmışlardır. Bir gün, Ron ve Kyla, Marcus'un Chicago'daki bir otelin inşaat sözleşmesi için otel sahipleriyle görüştüğü Karayipler'deki bir tatil köyüne gelirler. Marcus ve Emily, Ron ve Kyla'yı tekrar görmekten pek mutlu olmazlar.

Tatil Arkadaşları 2 Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.