Tutsak Abigail filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Abigail, 12 yaşında balerin olmak için çalışan, masum ve saf bir kızdır. Bir gün, Abigail, yeraltı dünyasının güçlü isimlerinden birinin kızı olduğu için bir grup suçlu tarafından kaçırılır. Kaçıranlar, 50 milyon dolarlık fidye karşılığında Abigail’i bir gece boyunca gözetleme görevini üstlenirler.

Abigail’i izole bir malikaneye götüren bu suçlular, karanlık ve ürkütücü atmosferde artan şiddetin ve gerilimin pençesine düşerler. Zaman geçtikçe, Abigail’in normal bir çocuk olmadığını fark ederler. Gizemli ve doğaüstü güçlere sahip olan Abigail, kaçıranlarına karşı tek tek misillemede bulunur.

Abigail Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Tutsak Abigail

Tutsak Abigail

https://www.youtube.com/watch?v=3PsP8MFH8p0

Tutsak Abigail filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Abigail, 12 yaşında balerin olmak için çalışan, masum ve saf bir kızdır. Bir gün, Abigail, yeraltı dünyasının güçlü isimlerinden birinin kızı olduğu için bir grup suçlu tarafından kaçırılır. Kaçıranlar, 50 milyon dolarlık fidye karşılığında Abigail'i bir gece boyunca gözetleme görevini üstlenirler.

Abigail'i izole bir malikaneye götüren bu suçlular, karanlık ve ürkütücü atmosferde artan şiddetin ve gerilimin pençesine düşerler. Zaman geçtikçe, Abigail'in normal bir çocuk olmadığını fark ederler. Gizemli ve doğaüstü güçlere sahip olan Abigail, kaçıranlarına karşı tek tek misillemede bulunur.

Abigail Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.