The Wonder filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Lib Wright (Florence Pugh), 11 yaşındaki Anna O’Donnell’i (Kíla Lord Cassidy) gözlemlemek için küçük bir köye gönderilen bir İngiliz hemşiredir. Anna’nın ailesi, kızının yemeden hayatta kalmasının bir mucize olduğuna inanıyor. Ancak Lib, Anna’nın durumu hakkında şüphe duymaya başlıyor.

Anna’nın durumu, yakında köyün ve daha sonra tüm ülkenin ilgisini çekiyor. Gazeteciler, bilim adamları ve din adamları, Anna’yı incelemek için gelirler. Anna’nın mucizesi gerçek mi yoksa bir aldatmaca mı olduğu konusunda tartışmalar başlar.

Lib, Anna’nın sırrını çözmek için çalışırken, aynı zamanda kendi geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Lib, çocukken benzer bir durum yaşadığını ve ailesinin sırrını saklamak için neler yaptığını hatırlar.

Mucize Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
The Wonder

The Wonder

The Wonder filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Lib Wright (Florence Pugh), 11 yaşındaki Anna O'Donnell'i (Kíla Lord Cassidy) gözlemlemek için küçük bir köye gönderilen bir İngiliz hemşiredir. Anna'nın ailesi, kızının yemeden hayatta kalmasının bir mucize olduğuna inanıyor. Ancak Lib, Anna'nın durumu hakkında şüphe duymaya başlıyor.

Anna'nın durumu, yakında köyün ve daha sonra tüm ülkenin ilgisini çekiyor. Gazeteciler, bilim adamları ve din adamları, Anna'yı incelemek için gelirler. Anna'nın mucizesi gerçek mi yoksa bir aldatmaca mı olduğu konusunda tartışmalar başlar.

Lib, Anna'nın sırrını çözmek için çalışırken, aynı zamanda kendi geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Lib, çocukken benzer bir durum yaşadığını ve ailesinin sırrını saklamak için neler yaptığını hatırlar.

Mucize Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.