The Water Diviner filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Çanakkale Savaşı’nın yıkıcı gölgesi hala Türkiye’nin üzerindeyken, Avustralyalı bir baba, kaybolan üç oğlunu bulmak için umutsuz bir arayışa girer. Bu baba, Connor.

Connor, üç oğlunu da savaşa gönderen ve onlardan uzun süre haber alamayan bir çiftçidir. Umutsuzluğa kapılmadan, 1919 yılında Türkiye’ye gelir ve oğullarının izini bulmak için Gelibolu Yarımadası’nda araştırmaya başlar.

Su bulma konusunda usta olan Connor, bu yeteneğini oğullarının izini bulmak için de kullanır. Yol boyunca Osmanlı subayları ve Türk halkıyla karşılaşır. Connor’un arayışı onu Anadolu’nun farklı köşelerine de götürür. Bu zorlu yolculuk sırasında Connor, savaşın yıkıcı etkilerini ve insanlığın zor şartlarda bile gösterdiği dayanışmayı da görür.

Son Umut Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
The Water Diviner

The Water Diviner

The Water Diviner filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Çanakkale Savaşı'nın yıkıcı gölgesi hala Türkiye'nin üzerindeyken, Avustralyalı bir baba, kaybolan üç oğlunu bulmak için umutsuz bir arayışa girer. Bu baba, Connor.

Connor, üç oğlunu da savaşa gönderen ve onlardan uzun süre haber alamayan bir çiftçidir. Umutsuzluğa kapılmadan, 1919 yılında Türkiye'ye gelir ve oğullarının izini bulmak için Gelibolu Yarımadası'nda araştırmaya başlar.

Su bulma konusunda usta olan Connor, bu yeteneğini oğullarının izini bulmak için de kullanır. Yol boyunca Osmanlı subayları ve Türk halkıyla karşılaşır. Connor'un arayışı onu Anadolu'nun farklı köşelerine de götürür. Bu zorlu yolculuk sırasında Connor, savaşın yıkıcı etkilerini ve insanlığın zor şartlarda bile gösterdiği dayanışmayı da görür.

Son Umut Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.