The Nun II filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Rahibe Irene, Romanya’daki Carta Monastery’de yaşanan korkunç olaylardan sonra travmatik bir deneyim yaşamaktadır. Vatikan, bu olayı araştırmak için Rahibe Irene’i ve Frenchie adında bir adamı görevlendirir. İkili, Romanya’ya giderek Karanlığın Prensi Valak’ın kökenini araştırmaya başlar.

Araştırmaları sırasında Rahibe Irene ve Frenchie, Valak’ın bir kez daha insanlığın yok edilmesi için harekete geçtiğini öğrenir. İki kahraman, Valak’ı durdurmak ve insanlığı kurtarmak için bir kez daha şeytani rahibeyle yüzleşmek zorundadır.

Dehşetin Yüzü 2 Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
The Nun II
5.9

The Nun II

Dehşetin Yüzü 2

  • Diğer Adları : Dehşetin Yüzü 2

The Nun II filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Rahibe Irene, Romanya'daki Carta Monastery'de yaşanan korkunç olaylardan sonra travmatik bir deneyim yaşamaktadır. Vatikan, bu olayı araştırmak için Rahibe Irene'i ve Frenchie adında bir adamı görevlendirir. İkili, Romanya'ya giderek Karanlığın Prensi Valak'ın kökenini araştırmaya başlar.

Araştırmaları sırasında Rahibe Irene ve Frenchie, Valak'ın bir kez daha insanlığın yok edilmesi için harekete geçtiğini öğrenir. İki kahraman, Valak'ı durdurmak ve insanlığı kurtarmak için bir kez daha şeytani rahibeyle yüzleşmek zorundadır.

Dehşetin Yüzü 2 Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.