The Listener filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Beth, her gece Amerika’nın dört bir yanından gelen, yalnızlık, kırıklık ve umutsuzluk içindeki seslere kulak veren bir yardım hattı gönüllüsüdür. Küçük bir ordu gibi, her biri farklı hikayeler ve acılar taşıyan insanlara destek olmaya çalışırlar. Beth, genellikle evinden bu görevi yürütür ve zamanla bazı arayanlarla özel bir bağ kurar. Yıllar önce evden kaçan genç bir kadın, çatışmada ayağını kaybeden ve travmayla boğuşan bir asker, kadınlardan nefret eden öfkeli bir adam… Beth’in her biriyle kurduğu bu özel bağ, onu da derinden etkiler.

Vardiyalar geçtikçe riskler artar. Bu gece Beth için kritik bir gece olacaktır. Birini kaybedecek mi, yoksa bir canı kurtarmayı başaracak mı? Her çağrıda, her kelimede hayat ve ölümün terazisi sallanamaktadır. Beth’in vicdanı ve merhameti, bu zorlu gecede onu yönlendirecek tek ışıktır.

The Listener Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
The Listener

The Listener

https://www.youtube.com/watch?v=s1N_MaZmIvA

The Listener filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Beth, her gece Amerika'nın dört bir yanından gelen, yalnızlık, kırıklık ve umutsuzluk içindeki seslere kulak veren bir yardım hattı gönüllüsüdür. Küçük bir ordu gibi, her biri farklı hikayeler ve acılar taşıyan insanlara destek olmaya çalışırlar. Beth, genellikle evinden bu görevi yürütür ve zamanla bazı arayanlarla özel bir bağ kurar. Yıllar önce evden kaçan genç bir kadın, çatışmada ayağını kaybeden ve travmayla boğuşan bir asker, kadınlardan nefret eden öfkeli bir adam... Beth'in her biriyle kurduğu bu özel bağ, onu da derinden etkiler.

Vardiyalar geçtikçe riskler artar. Bu gece Beth için kritik bir gece olacaktır. Birini kaybedecek mi, yoksa bir canı kurtarmayı başaracak mı? Her çağrıda, her kelimede hayat ve ölümün terazisi sallanamaktadır. Beth'in vicdanı ve merhameti, bu zorlu gecede onu yönlendirecek tek ışıktır.

The Listener Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.