The Boogeyman filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

The Boogeyman 2024, Stephen King’in 1973’te yazdığı aynı adlı kısa öyküsüne dayanan bir korku filmi. Film, 16 yaşındaki Sadie ve 8 yaşındaki kız kardeşi Sawyer’ın annelerini kaybettikten sonra yaşadıkları trajik olayları konu alıyor. Babaları Will Harper, bir psikologdur ve kızlarının acısını hafifletmek için elinden geleni yapmaktadır.

Bir gün, Will’in yeni bir hastası olan Lester Billings, evlerine gelir. Lester, çocuklarını kaybetmenin acısını yaşıyor ve Will’den yardım istiyor. Fakat Lester’ın gelişiyle birlikte evde garip olaylar meydana gelmeye başlar. Sadie ve Sawyer, gölgelerde saklanan ve onları korkutmaya çalışan bir varlık olduğunu fark ederler.

Bu varlık, “Boogeyman” olarak bilinen efsanevi bir canavardır. Boogeyman, çocukların korkularından beslenen ve onları avlayan şeytani bir varlıktır. Sadie ve Sawyer, Boogeyman’dan kurtulmak için mücadeleye başlarlar. Fakat bu mücadele, onları karanlığın ve dehşetin derinliklerine sürükleyecektir.

The Boogeyman Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
The Boogeyman

The Boogeyman

The Boogeyman filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

The Boogeyman 2024, Stephen King'in 1973'te yazdığı aynı adlı kısa öyküsüne dayanan bir korku filmi. Film, 16 yaşındaki Sadie ve 8 yaşındaki kız kardeşi Sawyer'ın annelerini kaybettikten sonra yaşadıkları trajik olayları konu alıyor. Babaları Will Harper, bir psikologdur ve kızlarının acısını hafifletmek için elinden geleni yapmaktadır.

Bir gün, Will'in yeni bir hastası olan Lester Billings, evlerine gelir. Lester, çocuklarını kaybetmenin acısını yaşıyor ve Will'den yardım istiyor. Fakat Lester'ın gelişiyle birlikte evde garip olaylar meydana gelmeye başlar. Sadie ve Sawyer, gölgelerde saklanan ve onları korkutmaya çalışan bir varlık olduğunu fark ederler.

Bu varlık, "Boogeyman" olarak bilinen efsanevi bir canavardır. Boogeyman, çocukların korkularından beslenen ve onları avlayan şeytani bir varlıktır. Sadie ve Sawyer, Boogeyman'dan kurtulmak için mücadeleye başlarlar. Fakat bu mücadele, onları karanlığın ve dehşetin derinliklerine sürükleyecektir.

The Boogeyman Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.