Ethan, üvey kızı Charlotte ile yakınlaşmak için birlikte çizgi roman projesi Fang Girl’e girişir. Fakat Charlotte, kendini yalnız hisseder ve gizemli bir yaratığı evcil hayvan olarak saklamaya karar verir. Yaratığa Sting adını verir.

Sting, korkunç bir hızla büyür ve kana olan iştahı artar. Charlotte, bu gizemli dostunu kontrol altında tutmak için mücadeleye başlar. Ethan ise Charlotte’a ulaşmaya çalışırken, Sting’in karanlık tehdidini de keşfeder.

Alternatif Kaynaklar
Sting

Sting

https://www.youtube.com/watch?v=B73g786Izg0

Ethan, üvey kızı Charlotte ile yakınlaşmak için birlikte çizgi roman projesi Fang Girl'e girişir. Fakat Charlotte, kendini yalnız hisseder ve gizemli bir yaratığı evcil hayvan olarak saklamaya karar verir. Yaratığa Sting adını verir.

Sting, korkunç bir hızla büyür ve kana olan iştahı artar. Charlotte, bu gizemli dostunu kontrol altında tutmak için mücadeleye başlar. Ethan ise Charlotte'a ulaşmaya çalışırken, Sting'in karanlık tehdidini de keşfeder.

Ethan, üvey kızı Charlotte ile yakınlaşmak için birlikte çizgi roman projesi Fang Girl’e girişir. Fakat Charlotte, kendini yalnız hisseder ve gizemli bir yaratığı evcil hayvan olarak saklamaya karar verir. Yaratığa Sting adını verir. Sting, korkunç bir hızla büyür ve kana olan iştahı artar. Charlotte, bu gizemli dostunu kontrol altında tutmak için mücadeleye başlar. Ethan ise …