Silver Haze filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

ilver Haze (2023), 23 yaşında bir hemşire olan Franky’nin hikayesini anlatan bir filmdir. Franky, Doğu Londra’da kalabalık bir aileyle birlikte yaşamaktadır. Çocukken yaşadığı travmatik bir olaydan dolayı yanık izleri taşımaktadır. Bu izler ve geçmişi onu ilişkilerde ketlemektedir.

Ta ki hastalarından biri olan Florence’a aşık olana kadar. Franky, Florence’ın daha açık fikirli ve çeşitliliğe sahip ailesiyle birlikte yaşadığı sahile taşınır. Burası Franky için geçmişiyle yüzleşmesi ve duygusal bir sığınak bulması için bir fırsat olur.

Uçan Süpürge Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Silver Haze

Silver Haze

Uçan Süpürge

  • Diğer Adları : Uçan Süpürge

https://www.youtube.com/watch?v=yliZXGj_PWA

Silver Haze filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

ilver Haze (2023), 23 yaşında bir hemşire olan Franky'nin hikayesini anlatan bir filmdir. Franky, Doğu Londra'da kalabalık bir aileyle birlikte yaşamaktadır. Çocukken yaşadığı travmatik bir olaydan dolayı yanık izleri taşımaktadır. Bu izler ve geçmişi onu ilişkilerde ketlemektedir.

Ta ki hastalarından biri olan Florence'a aşık olana kadar. Franky, Florence'ın daha açık fikirli ve çeşitliliğe sahip ailesiyle birlikte yaşadığı sahile taşınır. Burası Franky için geçmişiyle yüzleşmesi ve duygusal bir sığınak bulması için bir fırsat olur.

Uçan Süpürge Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.