Saltburn filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Saltburn filmi, ayrıcalık ve arzu üzerine bir drama filmidir. Film, Oxford Üniversitesi’nde okuyan Oliver Quick ve aristokrat bir aileden gelen Felix Catton arasındaki ilişkiyi konu alıyor.

Oliver, üniversiteye yeni başlayan ve fakir bir öğrencidir. Kendini Felix’in büyüleyici ve zengin dünyasına çekilir. Felix, Oliver’ı yaz tatili için eksantrik ailesinin malikanesi Saltburn’e davet eder.

Saltburn’de Oliver, Felix’in ailesiyle ve tuhaf misafirleriyle tanışır. Bu misafirler arasında, Felix’in annesi Raquela, babası Jim ve kız kardeşi Rosalind yer alıyor. Oliver, bu aileyle ve malikanede yaşanan gizemli olaylarla ilgili gerginlik yaşar.

Saltburn Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Saltburn

Saltburn

Saltburn filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Saltburn filmi, ayrıcalık ve arzu üzerine bir drama filmidir. Film, Oxford Üniversitesi'nde okuyan Oliver Quick ve aristokrat bir aileden gelen Felix Catton arasındaki ilişkiyi konu alıyor.

Oliver, üniversiteye yeni başlayan ve fakir bir öğrencidir. Kendini Felix'in büyüleyici ve zengin dünyasına çekilir. Felix, Oliver'ı yaz tatili için eksantrik ailesinin malikanesi Saltburn'e davet eder.

Saltburn'de Oliver, Felix'in ailesiyle ve tuhaf misafirleriyle tanışır. Bu misafirler arasında, Felix'in annesi Raquela, babası Jim ve kız kardeşi Rosalind yer alıyor. Oliver, bu aileyle ve malikanede yaşanan gizemli olaylarla ilgili gerginlik yaşar.

Saltburn Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.