Recep İvedik 2008 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Recep İvedik, Antalya’da bir otelin havuzunda güneşlenirken, otelin sahibi Muhsin Bey’in cüzdanını bulur. Cüzdanın içinde Muhsin Bey’in kimliği ve kredi kartları da vardır. Recep, Muhsin Bey’e cüzdanını geri vermek için Antalya’ya doğru yola çıkar.

Yolculuk boyunca komik ve macera dolu bir serüven yaşayan Recep, sonunda Antalya’ya varır ve Muhsin Bey’i bulur. Muhsin Bey, Recep’e cüzdanını geri verdiği için teşekkür eder ve ona bir teklifte bulunur: Recep, otelinde bir ay boyunca bedava konaklayabilir ve tüm masrafları Muhsin Bey tarafından karşılanacaktır.

Recep, bu teklifi kabul eder ve otelde keyifli vakit geçirmeye başlar. Ancak otelin diğer müşterileri Recep’in kaba ve görgüsüz tavırlarından rahatsız olurlar. Recep, oteldeki diğer müşterilerle ve otel personeliyle komik ve gergin anlar yaşar.

Recep İvedik 1 Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Recep İvedik

Recep İvedik

Recep İvedik 2008 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Recep İvedik, Antalya'da bir otelin havuzunda güneşlenirken, otelin sahibi Muhsin Bey'in cüzdanını bulur. Cüzdanın içinde Muhsin Bey'in kimliği ve kredi kartları da vardır. Recep, Muhsin Bey'e cüzdanını geri vermek için Antalya'ya doğru yola çıkar.

Yolculuk boyunca komik ve macera dolu bir serüven yaşayan Recep, sonunda Antalya'ya varır ve Muhsin Bey'i bulur. Muhsin Bey, Recep'e cüzdanını geri verdiği için teşekkür eder ve ona bir teklifte bulunur: Recep, otelinde bir ay boyunca bedava konaklayabilir ve tüm masrafları Muhsin Bey tarafından karşılanacaktır.

Recep, bu teklifi kabul eder ve otelde keyifli vakit geçirmeye başlar. Ancak otelin diğer müşterileri Recep'in kaba ve görgüsüz tavırlarından rahatsız olurlar. Recep, oteldeki diğer müşterilerle ve otel personeliyle komik ve gergin anlar yaşar.

Recep İvedik 1 Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.