Rahha filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.Kral Azdavaz: Sevdiği karısının ölümünden sonra başka biriyle olmasını istemez ve Rahha’ya bileziği sunarak onu lanetler.

Ayşe: Lanetli bilezikle sonsuza kadar Azdavaz’a bağlı kalmaya mahkumdur.

Yıllar Sonra: Bir arkeolog, Azdavaz Kalesi’nin gizemini çözmek için yola çıkar ve Ayşe’nin ruhunu kurtarmak için Rahha’ya karşı mücadeleye girişir.

Rahha: Yasak aşkın ve intikamın gölgesinde, Azdavaz Kalesi’nin karanlık dehlizlerinde açığa çıkan lanetli bir efsanenin hikayesi.Rahha Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Rahha

Rahha

Rahha

  • Diğer Adları : Rahha

https://www.youtube.com/watch?v=kA3RqWtTvgA

Rahha filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.Kral Azdavaz: Sevdiği karısının ölümünden sonra başka biriyle olmasını istemez ve Rahha'ya bileziği sunarak onu lanetler.

Ayşe: Lanetli bilezikle sonsuza kadar Azdavaz'a bağlı kalmaya mahkumdur.

Yıllar Sonra: Bir arkeolog, Azdavaz Kalesi'nin gizemini çözmek için yola çıkar ve Ayşe'nin ruhunu kurtarmak için Rahha'ya karşı mücadeleye girişir.

Rahha: Yasak aşkın ve intikamın gölgesinde, Azdavaz Kalesi'nin karanlık dehlizlerinde açığa çıkan lanetli bir efsanenin hikayesi.Rahha Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.