Parasite 2019 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Kim Ailesi, yarı bodrum katında yaşayan fakir bir ailedir. Ailenin oğlu Ki-woo, zengin bir ailenin kızı Da-hye’ye İngilizce dersleri verme işini ayarlar. Ki-woo, zamanla Park Ailesi’nin diğer üyelerinin de güvenini kazanır ve aile üyelerini de Park Ailesi’nde farklı pozisyonlarda işe sokmayı planlar.

Kim Ailesi, Park Ailesi’nin evinde adeta bir parazit gibi yaşamaya başlar. Park Ailesi’nin haberi olmadan onların evini ve imkanlarını kullanır.

Ancak bir gün, beklenmedik bir olay yaşanır ve Kim Ailesi’nin planları suya düşer. Bu olaydan sonra Kim Ailesi ve Park Ailesi arasında gerilimli bir mücadele başlar.

Gisaengchoong Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Parasite

Parasite

Parasite 2019 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Kim Ailesi, yarı bodrum katında yaşayan fakir bir ailedir. Ailenin oğlu Ki-woo, zengin bir ailenin kızı Da-hye'ye İngilizce dersleri verme işini ayarlar. Ki-woo, zamanla Park Ailesi'nin diğer üyelerinin de güvenini kazanır ve aile üyelerini de Park Ailesi'nde farklı pozisyonlarda işe sokmayı planlar.

Kim Ailesi, Park Ailesi'nin evinde adeta bir parazit gibi yaşamaya başlar. Park Ailesi'nin haberi olmadan onların evini ve imkanlarını kullanır.

Ancak bir gün, beklenmedik bir olay yaşanır ve Kim Ailesi'nin planları suya düşer. Bu olaydan sonra Kim Ailesi ve Park Ailesi arasında gerilimli bir mücadele başlar.

Gisaengchoong Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.