Ordinary Angels filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Sharon Stevens (Hilary Swank) adında bir kuaförün Ed Schmitt (Alan Ritchson) adında dul bir baba ve iki kızıyla tanışmasıyla başlıyor. Ed’in küçük kızı Paige (Kylie Rogers), karaciğer nakli beklerken Sharon, bu ailenin zor durumuna kayıtsız kalmaz ve Paige’e yardım etmeye karar verir.

Sharon, Paige’e yardım etmek için tüm kasabayı seferber eder. Kasaba halkı, Paige’in hayatta kalması için ellerinden geleni yapar. Kimisi bağışta bulunur, kimisi ev yemekleri hazırlar, kimisi de moral vermek için ziyaretlere gelir. Bu zor süreçte Sharon ve Ed’in aileleri de birbirlerine destek olur ve yakın bir dostluk kurarlar.

Ordinary Angels Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Ordinary Angels

Ordinary Angels

Ordinary Angels filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Sharon Stevens (Hilary Swank) adında bir kuaförün Ed Schmitt (Alan Ritchson) adında dul bir baba ve iki kızıyla tanışmasıyla başlıyor. Ed'in küçük kızı Paige (Kylie Rogers), karaciğer nakli beklerken Sharon, bu ailenin zor durumuna kayıtsız kalmaz ve Paige'e yardım etmeye karar verir.

Sharon, Paige'e yardım etmek için tüm kasabayı seferber eder. Kasaba halkı, Paige'in hayatta kalması için ellerinden geleni yapar. Kimisi bağışta bulunur, kimisi ev yemekleri hazırlar, kimisi de moral vermek için ziyaretlere gelir. Bu zor süreçte Sharon ve Ed'in aileleri de birbirlerine destek olur ve yakın bir dostluk kurarlar.

Ordinary Angels Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.