Nightbooks filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Alex, korku hikayeleri yazmaya tutkulu bir genç çocuktur. Ancak, okuldaki arkadaşları ve ailesi onu tuhaf bulur ve onunla alay ederler. Bir gün, Alex, kötü bir cadı olan Natacha tarafından kaçırılır. Natacha, Alex’e ona her gece bir korku hikayesi yazması için bir anlaşma yapar. Aksi takdirde, Alex’i öldürecektir.

Alex, Natacha’nın dairesinde mahsur kalır. Natacha’dan kaçmak için bir yol bulmaya çalışırken, diğer mahkumlarla tanışır. Bu mahkumlar da Alex gibi, Natacha’nın gazabından kaçmaya çalışan büyülü yaratıklardır.

Alex, Natacha’nın dairesinde yaşarken, geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenir. Alex’in annesinin de Natacha’nın bir kurbanı olduğu ortaya çıkar. Alex, annesini kurtarmak ve Natacha’dan kurtulmak için bir plan yapar.

En Korkunç Masal Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Nightbooks

Nightbooks

Nightbooks filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Alex, korku hikayeleri yazmaya tutkulu bir genç çocuktur. Ancak, okuldaki arkadaşları ve ailesi onu tuhaf bulur ve onunla alay ederler. Bir gün, Alex, kötü bir cadı olan Natacha tarafından kaçırılır. Natacha, Alex'e ona her gece bir korku hikayesi yazması için bir anlaşma yapar. Aksi takdirde, Alex'i öldürecektir.

Alex, Natacha'nın dairesinde mahsur kalır. Natacha'dan kaçmak için bir yol bulmaya çalışırken, diğer mahkumlarla tanışır. Bu mahkumlar da Alex gibi, Natacha'nın gazabından kaçmaya çalışan büyülü yaratıklardır.

Alex, Natacha'nın dairesinde yaşarken, geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenir. Alex'in annesinin de Natacha'nın bir kurbanı olduğu ortaya çıkar. Alex, annesini kurtarmak ve Natacha'dan kurtulmak için bir plan yapar.

En Korkunç Masal Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.