My Loneliness Has Wings İspanya 2023 Yapımı Filmi Full HD Kalitede Tek Parça Olarak Sitemizden İzleyebilirsiniz. My Loneliness Has Wings, Barselona’nın kenar mahallelerinde yaşayan Angel (Oscar Casas) ve Sole (Sheila Solá) adında iki gencin hikayesini anlatan bir filmdir. Angel, grafiti sanatçısı ve hırsız olan genç bir adamdır. Sole ise bir gün aniden ortadan kaybolan bir gencin kız kardeşidir.

Angel, Sole’nin kaybolan kardeşini aramaya yardım etmeye karar verir. İki genç, bu arayış sırasında birbirlerine aşık olurlar. Ancak geçmişlerinden gelen sırlar ve tehlikeler, ilişkilerini tehdit etmeye başlar.Mi soledad tiene alas Filmini 1080p HD Kalitede izledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
My Loneliness Has Wings

My Loneliness Has Wings

My Loneliness Has Wings İspanya 2023 Yapımı Filmi Full HD Kalitede Tek Parça Olarak Sitemizden İzleyebilirsiniz. My Loneliness Has Wings, Barselona'nın kenar mahallelerinde yaşayan Angel (Oscar Casas) ve Sole (Sheila Solá) adında iki gencin hikayesini anlatan bir filmdir. Angel, grafiti sanatçısı ve hırsız olan genç bir adamdır. Sole ise bir gün aniden ortadan kaybolan bir gencin kız kardeşidir.

Angel, Sole'nin kaybolan kardeşini aramaya yardım etmeye karar verir. İki genç, bu arayış sırasında birbirlerine aşık olurlar. Ancak geçmişlerinden gelen sırlar ve tehlikeler, ilişkilerini tehdit etmeye başlar.Mi soledad tiene alas Filmini 1080p HD Kalitede izledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.