Mothers’ Instinct filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Mothers’ Instinct, 1960’ların banliyösünde yaşayan iki yakın arkadaş ve komşu olan Alice ve Celine’in hikayesini anlatan bir filmdir. Alice ve Celine, mükemmel bir uyum içinde görünüşte cennet gibi bir yaşam sürmektedir. Her ikisi de mutlu bir evliliğe ve aynı yaştaki oğullara sahiptir.

Ancak, bir gün Alice’in oğlu trajik bir kazada hayatını kaybeder. Bu olay, Alice ve Celine arasındaki yakın bağı sonsuza dek değiştirir. Alice, oğlunun ölümünden Celine’i sorumlu tutmaya başlar ve Celine de aynı şekilde Alice’e karşı öfke ve suçluluk duygusu yaşar.

Mothers’ Instinct Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Mothers’ Instinct

Mothers’ Instinct

https://www.youtube.com/watch?v=aLikloRQiUE

Mothers' Instinct filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Mothers' Instinct, 1960'ların banliyösünde yaşayan iki yakın arkadaş ve komşu olan Alice ve Celine'in hikayesini anlatan bir filmdir. Alice ve Celine, mükemmel bir uyum içinde görünüşte cennet gibi bir yaşam sürmektedir. Her ikisi de mutlu bir evliliğe ve aynı yaştaki oğullara sahiptir.

Ancak, bir gün Alice'in oğlu trajik bir kazada hayatını kaybeder. Bu olay, Alice ve Celine arasındaki yakın bağı sonsuza dek değiştirir. Alice, oğlunun ölümünden Celine'i sorumlu tutmaya başlar ve Celine de aynı şekilde Alice'e karşı öfke ve suçluluk duygusu yaşar.

Mothers' Instinct Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.