Lohusa filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Lohusa filmi, yeni anne olan Burcu’nun doğum sonrası yaşadığı zorlukları ve duygusal değişimleri anlatan bir komedi filmidir. Burcu, doğumdan önce her şeyin yolunda gideceğine dair emindir. Fakat lohusa döneminin getirdiği uykusuzluk, hormonal değişimler ve yeni sorumluluklar, Burcu’yu beklenmedik bir şekilde zorlar.

Eşi Ufuk da bu duruma nasıl yardımcı olacağını bilemeyince, Burcu’nun lohusa depresyonuna girme riski artar. Bu süreçte Burcu, annesi, kaynanası ve arkadaşlarından da destek almaya çalışır. Fakat her birinin farklı tavsiyeleri ve beklentileri, Burcu’yu daha da bunaltır.

Lohusa Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Lohusa
7.4

Lohusa

Lohusa

  • Diğer Adları : Lohusa

https://www.youtube.com/watch?v=tuNhZQFTAR4

Lohusa filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Lohusa filmi, yeni anne olan Burcu'nun doğum sonrası yaşadığı zorlukları ve duygusal değişimleri anlatan bir komedi filmidir. Burcu, doğumdan önce her şeyin yolunda gideceğine dair emindir. Fakat lohusa döneminin getirdiği uykusuzluk, hormonal değişimler ve yeni sorumluluklar, Burcu'yu beklenmedik bir şekilde zorlar.

Eşi Ufuk da bu duruma nasıl yardımcı olacağını bilemeyince, Burcu'nun lohusa depresyonuna girme riski artar. Bu süreçte Burcu, annesi, kaynanası ve arkadaşlarından da destek almaya çalışır. Fakat her birinin farklı tavsiyeleri ve beklentileri, Burcu'yu daha da bunaltır.

Lohusa Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.