Lift filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Film, geçmişte bir hata yapmış ve hapse girmiş usta bir hırsız olan Çakal lakaplı Amir’in hikayesini anlatıyor. Hapisten çıktıktan sonra dürüst bir hayat yaşamaya karar veren Amir, bir gün FBI ajanı Lena ile tanışır. Lena, Amir’e Londra’dan Zürih’e 777 uçağıyla taşınan 100 milyon dolarlık altın külçelerini çalması için bir teklif sunar.

Başlangıçta teklifi reddeden Amir, geçmişteki hatasını telafi etme şansı olarak Lena’nın teklifini kabul eder ve ekibiyle altın külçelerini çalmak için bir plan yapar. Planı uygulamak için uçağa binen Amir ve ekibi, beklenmedik bir tehlikeyle karşılaşır ve bu tehlikeyi atlatmak için birlikte çalışmak zorundadır.

Uçuk Bir iş Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Lift

Lift

Lift filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Film, geçmişte bir hata yapmış ve hapse girmiş usta bir hırsız olan Çakal lakaplı Amir'in hikayesini anlatıyor. Hapisten çıktıktan sonra dürüst bir hayat yaşamaya karar veren Amir, bir gün FBI ajanı Lena ile tanışır. Lena, Amir'e Londra'dan Zürih'e 777 uçağıyla taşınan 100 milyon dolarlık altın külçelerini çalması için bir teklif sunar.

Başlangıçta teklifi reddeden Amir, geçmişteki hatasını telafi etme şansı olarak Lena'nın teklifini kabul eder ve ekibiyle altın külçelerini çalmak için bir plan yapar. Planı uygulamak için uçağa binen Amir ve ekibi, beklenmedik bir tehlikeyle karşılaşır ve bu tehlikeyi atlatmak için birlikte çalışmak zorundadır.

Uçuk Bir iş Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.