Float filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Waverly, tıp fakültesinin stresinden uzaklaşmak için Tayvan’dan Kanada’ya uzanan bir maceraya atılır. Beklenmedik bir şekilde kendini küçük bir sahil kasabasında bulur ve burada hayatının akışını değiştirecek bir karşılaşma yaşar. Denizin hırçın dalgaları arasında boğulmaktan kurtaran Blake, Waverly’nin sadece cankurtaranı değil, aynı zamanda kalbinin fatihi de olur.

Blake, Waverly’ye sadece yüzmeyi değil, aynı zamanda kalbinin derinliklerinde saklı duyguları da keşfetmeyi öğretir. Birlikte dalgalara karşı koyarken, ruhları da birbirine kenetlenir. Yaz güneşi altında filizlenen bu masum aşk, her iki gencin de hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

Float Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Float

Float

https://www.youtube.com/watch?v=C8XJ_xWF2ZE

Float filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Waverly, tıp fakültesinin stresinden uzaklaşmak için Tayvan'dan Kanada'ya uzanan bir maceraya atılır. Beklenmedik bir şekilde kendini küçük bir sahil kasabasında bulur ve burada hayatının akışını değiştirecek bir karşılaşma yaşar. Denizin hırçın dalgaları arasında boğulmaktan kurtaran Blake, Waverly'nin sadece cankurtaranı değil, aynı zamanda kalbinin fatihi de olur.

Blake, Waverly'ye sadece yüzmeyi değil, aynı zamanda kalbinin derinliklerinde saklı duyguları da keşfetmeyi öğretir. Birlikte dalgalara karşı koyarken, ruhları da birbirine kenetlenir. Yaz güneşi altında filizlenen bu masum aşk, her iki gencin de hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

Float Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.