Kaçış Planı 3 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Kaçış Planı serisinin heyecan verici devam filmi Kaçış Planı: Kurtarıcılar, izleyicileri Ray Breslin’in nefes kesici bir macerasına sürüklüyor. Güvenlik uzmanı Ray, Hong Kong’un en zengin iş adamının kaçırılan kızını kurtarmak için görevlendirilir. Fakat işler planlandığı gibi gitmez ve Ray’in sevgilisi de kaçırılır.

Arka planda ise Ray’in geçmişinden bir figür, eski iş ortağının intikam peşinde koşan oğlu ortaya çıkar. Kaçırılanlar, “Şeytanın İstasyonu” olarak bilinen, Letonya’da bulunan zorlu bir hapishaneye gönderilir. Ray ve ekibi, zamana karşı yarışarak hem kızı hem de Ray’in sevgilisi kurtarmak için ölümcül bir kurtarma görevine girişir.

Escape Plan The Extractors Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Kaçış Planı 3

Kaçış Planı 3

Kaçış Planı 3 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Kaçış Planı serisinin heyecan verici devam filmi Kaçış Planı: Kurtarıcılar, izleyicileri Ray Breslin'in nefes kesici bir macerasına sürüklüyor. Güvenlik uzmanı Ray, Hong Kong'un en zengin iş adamının kaçırılan kızını kurtarmak için görevlendirilir. Fakat işler planlandığı gibi gitmez ve Ray'in sevgilisi de kaçırılır.

Arka planda ise Ray'in geçmişinden bir figür, eski iş ortağının intikam peşinde koşan oğlu ortaya çıkar. Kaçırılanlar, "Şeytanın İstasyonu" olarak bilinen, Letonya'da bulunan zorlu bir hapishaneye gönderilir. Ray ve ekibi, zamana karşı yarışarak hem kızı hem de Ray'in sevgilisi kurtarmak için ölümcül bir kurtarma görevine girişir.

Escape Plan The Extractors Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.