Eine Million Minuten filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Vera ve Wolf Küper, Berlin’de yaşayan ve iki küçük çocuğu olan bir çifttir. Wolf, stresli bir işte çalışırken Vera ise ev hanımıdır. Aile, günlük yaşamın getirdiği koşuşturma ve stresle boğuşmaktadır. Bir gün, 5 yaşındaki kızları Nina’ya motor bozukluğu teşhisi konulur. Bu durum, Vera ve Wolf’u derinden sarsar ve hayatlarının ne kadar değerli olduğunu fark etmelerini sağlar.

Nina bir gün, “Bir milyon dakika boyunca sadece güzel şeyler yapmak istiyorum.” der. Bu söz, Wolf’u derinden etkiler ve aileyi cesur bir adım atmaya teşvik eder. Wolf, işinden istifa eder ve aile, 694 gün (bir milyon dakika) sürecek bir dünya turuna çıkar.

Eine Million Minuten Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Eine Million Minuten

Eine Million Minuten

https://www.youtube.com/watch?v=qqK2z-UeUxk

Eine Million Minuten filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Vera ve Wolf Küper, Berlin'de yaşayan ve iki küçük çocuğu olan bir çifttir. Wolf, stresli bir işte çalışırken Vera ise ev hanımıdır. Aile, günlük yaşamın getirdiği koşuşturma ve stresle boğuşmaktadır. Bir gün, 5 yaşındaki kızları Nina'ya motor bozukluğu teşhisi konulur. Bu durum, Vera ve Wolf'u derinden sarsar ve hayatlarının ne kadar değerli olduğunu fark etmelerini sağlar.

Nina bir gün, "Bir milyon dakika boyunca sadece güzel şeyler yapmak istiyorum." der. Bu söz, Wolf'u derinden etkiler ve aileyi cesur bir adım atmaya teşvik eder. Wolf, işinden istifa eder ve aile, 694 gün (bir milyon dakika) sürecek bir dünya turuna çıkar.

Eine Million Minuten Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.