Ailesini kaybettikten sonra amcası tarafından büyütülen Jung Ji An’ın hayatını konu alıyor. Amcasının beklenmedik ölümüyle yalnız kalan Ji An, gizemli bir tehlikenin hedefi haline gelir. Hayatta kalmak için, amcasının öğrettikleri arasında yer alan sıra dışı ve riskli yetenekleri kullanmak zorundadır. Jung Ji An, alışveriş merkezi işleten amcasının ona öğrettiklerini uygulayarak, kendi hayatını koruma mücadelesine girişir.

A Shop for Killers, katillerin dünyasına dair çarpıcı bir bakış sunan, gerilim ve suç dolu bir dizidir. Dizi, Ji An’ın hayatta kalma mücadelesini ve katillerin dünyasını keşfetmesini konu alıyor. Dizi, izleyicileri merak ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Alternatif Kaynaklar
A Shop For Killers 1. Sezon 1. Bölüm
8.5

A Shop For Killers 1. Sezon 1. Bölüm

Ailesini kaybettikten sonra amcası tarafından büyütülen Jung Ji An'ın hayatını konu alıyor. Amcasının beklenmedik ölümüyle yalnız kalan Ji An, gizemli bir tehlikenin hedefi haline gelir. Hayatta kalmak için, amcasının öğrettikleri arasında yer alan sıra dışı ve riskli yetenekleri kullanmak zorundadır. Jung Ji An, alışveriş merkezi işleten amcasının ona öğrettiklerini uygulayarak, kendi hayatını koruma mücadelesine girişir.

A Shop for Killers, katillerin dünyasına dair çarpıcı bir bakış sunan, gerilim ve suç dolu bir dizidir. Dizi, Ji An'ın hayatta kalma mücadelesini ve katillerin dünyasını keşfetmesini konu alıyor. Dizi, izleyicileri merak ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Yorum Ekle

spoiler butonu