Cuckoo filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

17 yaşındaki Gretchen, annesi ve üvey babasıyla birlikte İsviçre Alpleri’nde bir kayak merkezine taşınır. Gretchen yeni ortamına uyum sağlamakta zorlanırken, bölgeyi saran gizemli bir hastalık hakkında söylentiler duymaya başlar. Bu hastalık, insanları kuşlara dönüştürmektedir.

Gretchen, bu hastalığa yakalanan bir adamla karşılaşır ve onunla bir bağ kurar. Adam, Gretchen’a bu hastalığın bir lanet olduğunu ve tek çarenin bir kukuyu bulmak olduğunu söyler. Gretchen, adamı kurtarmak ve lanetin gizemini çözmek için bir maceraya atılırlar.

Cuckoo Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Cuckoo

Cuckoo

https://www.youtube.com/watch?v=esxid5IECDU

Cuckoo filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

17 yaşındaki Gretchen, annesi ve üvey babasıyla birlikte İsviçre Alpleri'nde bir kayak merkezine taşınır. Gretchen yeni ortamına uyum sağlamakta zorlanırken, bölgeyi saran gizemli bir hastalık hakkında söylentiler duymaya başlar. Bu hastalık, insanları kuşlara dönüştürmektedir.

Gretchen, bu hastalığa yakalanan bir adamla karşılaşır ve onunla bir bağ kurar. Adam, Gretchen'a bu hastalığın bir lanet olduğunu ve tek çarenin bir kukuyu bulmak olduğunu söyler. Gretchen, adamı kurtarmak ve lanetin gizemini çözmek için bir maceraya atılırlar.

Cuckoo Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.