Club Zero filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Club Zero, seçkin bir liseye yeni atanan karizmatik Bayan Novak’ın etrafında dönen bir gerilim filmidir. Bayan Novak, yenilikçi beslenme kursuyla bazı öğrencileri etkisi altına alır ve onları “Club Zero” adlı gizemli bir kulübe dahil eder.

Bu kulübün temel prensibi, sıfır kalorili bir diyet uygulamak ve bedenlerini mükemmelliğe ulaştırmaktır. Bayan Novak’ın aşırı kontrolcü ve manipülatif tavrı, zamanla öğrencilerin zihinlerini ve bedenlerini sömürmeye başlar. Kulübe katılanlar, yalanlar ve tehlikeli sırlarla dolu bir dünyaya adım atar ve bu durum onları ve ailelerini büyük bir riske sürükler.

Nula kalorija Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Club Zero

Club Zero

Nula kalorija

  • Diğer Adları : Nula kalorija

https://www.youtube.com/watch?v=AzxWBX8T4sc

Club Zero filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Club Zero, seçkin bir liseye yeni atanan karizmatik Bayan Novak'ın etrafında dönen bir gerilim filmidir. Bayan Novak, yenilikçi beslenme kursuyla bazı öğrencileri etkisi altına alır ve onları "Club Zero" adlı gizemli bir kulübe dahil eder.

Bu kulübün temel prensibi, sıfır kalorili bir diyet uygulamak ve bedenlerini mükemmelliğe ulaştırmaktır. Bayan Novak'ın aşırı kontrolcü ve manipülatif tavrı, zamanla öğrencilerin zihinlerini ve bedenlerini sömürmeye başlar. Kulübe katılanlar, yalanlar ve tehlikeli sırlarla dolu bir dünyaya adım atar ve bu durum onları ve ailelerini büyük bir riske sürükler.

Nula kalorija Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.