C Takımı Türkiye 2024 Yapımı Filmi Full HD Kalitede Tek Parça Olarak Sitemizden İzleyebilirsiniz.

90’lı yıllarda lisede tanışan bir grup arkadaşın 30 yıl sonra yaşadığı komik olayları anlatan bir film.

Filmin Konusu:

Murat 131, Yağmur, Ferdi Hoca, Süslü İbo ve Kuru Ahmet, lise yıllarında “C sınıfının tembelleri” olarak bilinen bir grup arkadaştır.
Yıllar sonra, bir araya gelen bu grup, eski günleri yad ederken Yağmur’un başına gelen bir olay, onları yeni bir maceraya sürükler.
Yağmur’a intikam almak için harekete geçen C Takımı, planlarını yaparken bir yandan da geçmişin tatlı anılarını yad eder.

C Takımı Filmini 1080p HD Kalitede izledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
C Takımı

C Takımı

https://www.youtube.com/watch?v=UNrJy51JiH8

C Takımı Türkiye 2024 Yapımı Filmi Full HD Kalitede Tek Parça Olarak Sitemizden İzleyebilirsiniz.

90'lı yıllarda lisede tanışan bir grup arkadaşın 30 yıl sonra yaşadığı komik olayları anlatan bir film.

Filmin Konusu:

Murat 131, Yağmur, Ferdi Hoca, Süslü İbo ve Kuru Ahmet, lise yıllarında "C sınıfının tembelleri" olarak bilinen bir grup arkadaştır.
Yıllar sonra, bir araya gelen bu grup, eski günleri yad ederken Yağmur'un başına gelen bir olay, onları yeni bir maceraya sürükler.
Yağmur'a intikam almak için harekete geçen C Takımı, planlarını yaparken bir yandan da geçmişin tatlı anılarını yad eder.

C Takımı Filmini 1080p HD Kalitede izledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.

C Takımı Türkiye 2024 Yapımı Filmi Full HD Kalitede Tek Parça Olarak Sitemizden İzleyebilirsiniz. 90’lı yıllarda lisede tanışan bir grup arkadaşın 30 yıl sonra yaşadığı komik olayları anlatan bir film. Filmin Konusu: Murat 131, Yağmur, Ferdi Hoca, Süslü İbo ve Kuru Ahmet, lise yıllarında “C sınıfının tembelleri” olarak bilinen bir grup arkadaştır. Yıllar sonra, bir araya gelen bu grup, eski günleri yad ederken Yağmur’un başına gelen bir olay, onları yeni bir maceraya sürükler. Yağmur’a intikam almak için harekete geçen C Takımı, planlarını yaparken bir yandan da geçmişin tatlı anılarını yad eder. C Takımı Filmini 1080p HD Kalitede izledikten sonra yorum …