Atlatma 2024 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Scoop, 2019 yılında BBC Two’da yayınlanan ve büyük ses getiren Newsnight röportajına dayanan bir filmdir. Röportajda, Prens Andrew hüküm giymiş seks suçlusu Jeffrey Epstein ile olan ilişkisini ve bir gencin cinsel istismarı ile ilgili iddiaları yanıtlıyor.

Film, Emily Maitlis’in (Gillian Anderson) röportajı nasıl organize ettiğini ve Prens Andrew’u itiraf ettirmek için nasıl büyük bir baskı uyguladığını anlatıyor. Maitlis, Prens Andrew’un ekibinin engellemelerine ve Buckingham Sarayı’nın itirazlarına rağmen pes etmeden röportajı gerçekleştirmek için kararlıdır.

Scoop Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
Atlatma 2024

Atlatma 2024

https://www.youtube.com/watch?v=cZcHc3zEEoc

Atlatma 2024 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Scoop, 2019 yılında BBC Two'da yayınlanan ve büyük ses getiren Newsnight röportajına dayanan bir filmdir. Röportajda, Prens Andrew hüküm giymiş seks suçlusu Jeffrey Epstein ile olan ilişkisini ve bir gencin cinsel istismarı ile ilgili iddiaları yanıtlıyor.

Film, Emily Maitlis'in (Gillian Anderson) röportajı nasıl organize ettiğini ve Prens Andrew'u itiraf ettirmek için nasıl büyük bir baskı uyguladığını anlatıyor. Maitlis, Prens Andrew'un ekibinin engellemelerine ve Buckingham Sarayı'nın itirazlarına rağmen pes etmeden röportajı gerçekleştirmek için kararlıdır.

Scoop Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.