Elly Conway, çok satan casus romanları yazan içedönük bir yazardır. En son romanında, Argyll adında gizli bir ajan ve küresel bir casus örgütünü çözme görevini konu alır. Fakat kitaplarının basılmasından sonra, kurgusal dünya ile gerçekler arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar. Elly’nin kitaplarında yazdığı olaylar, gerçek hayatta bir casus örgütü tarafından gerçekleştirilmeye başlanır.

Bu durum Elly’yi tehlikeye atar ve onu casusluk dünyasının içine çeker. Katililerden önde olabilmek için dünyanın dört bir yanına gitmek zorunda kalır. Bu macera sırasında Elly, Argyll ile tanışır ve onunla birlikte casus örgütünün peşine düşer.

Alternatif Kaynaklar
Argylle: Gizli Casus

Argylle: Gizli Casus

Elly Conway, çok satan casus romanları yazan içedönük bir yazardır. En son romanında, Argyll adında gizli bir ajan ve küresel bir casus örgütünü çözme görevini konu alır. Fakat kitaplarının basılmasından sonra, kurgusal dünya ile gerçekler arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar. Elly'nin kitaplarında yazdığı olaylar, gerçek hayatta bir casus örgütü tarafından gerçekleştirilmeye başlanır.

Bu durum Elly'yi tehlikeye atar ve onu casusluk dünyasının içine çeker. Katililerden önde olabilmek için dünyanın dört bir yanına gitmek zorunda kalır. Bu macera sırasında Elly, Argyll ile tanışır ve onunla birlikte casus örgütünün peşine düşer.