American Fiction ABD 2023 Yapımı Filmi Full HD Kalitede Tek Parça Olarak Sitemizden İzleyebilirsiniz.

Film, hayal kırıklığına uğramış bir romancı profesör olan Eric Cash’i (James McAvoy) konu alıyor. Eric, akademik kariyerinde başarısız olmuş ve romanları da pek ilgi görmemiştir. Bir gün, Erasure adında hiciv amaçlı bir roman yazmaya karar verir. Bu romanda, basmakalıp bir “siyah” karakter ve onun yaşadığı önyargılar üzerinden Amerikan toplumunu eleştirir.

Eric, Erasure’u bir yayınevine gönderir ve roman beklenmedik bir şekilde büyük bir başarı yakalar. Kitap, yüksek satışlar yapar ve övgüler alır. Eric, nihayet aradığı başarıyı yakalamıştır.

Ancak Eric’in mutluluğu uzun sürmez. Romanın başarısı, Eric’in kimlik ve özgünlük kavramlarıyla yüzleşmesine neden olur. Kendisinin beyaz bir adam olarak, siyah bir karakterin deneyimlerini nasıl yazabildiğini sorgular. Romanın gerçekte ne kadar özgün olduğunu ve Eric’in bu başarıdan ne kadar payına düştüğünü düşünmeye başlar.

Amerikan Kurgusu Filmini 1080p HD Kalitede izledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
American Fiction

American Fiction

American Fiction ABD 2023 Yapımı Filmi Full HD Kalitede Tek Parça Olarak Sitemizden İzleyebilirsiniz.

Film, hayal kırıklığına uğramış bir romancı profesör olan Eric Cash'i (James McAvoy) konu alıyor. Eric, akademik kariyerinde başarısız olmuş ve romanları da pek ilgi görmemiştir. Bir gün, Erasure adında hiciv amaçlı bir roman yazmaya karar verir. Bu romanda, basmakalıp bir "siyah" karakter ve onun yaşadığı önyargılar üzerinden Amerikan toplumunu eleştirir.

Eric, Erasure'u bir yayınevine gönderir ve roman beklenmedik bir şekilde büyük bir başarı yakalar. Kitap, yüksek satışlar yapar ve övgüler alır. Eric, nihayet aradığı başarıyı yakalamıştır.

Ancak Eric'in mutluluğu uzun sürmez. Romanın başarısı, Eric'in kimlik ve özgünlük kavramlarıyla yüzleşmesine neden olur. Kendisinin beyaz bir adam olarak, siyah bir karakterin deneyimlerini nasıl yazabildiğini sorgular. Romanın gerçekte ne kadar özgün olduğunu ve Eric'in bu başarıdan ne kadar payına düştüğünü düşünmeye başlar.

Amerikan Kurgusu Filmini 1080p HD Kalitede izledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.