365 DNİ 2020 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Laura Biel, 29 yaşındaki Polonyalı bir kadındır. 365 Gün filminin başında Laura, sevgilisi Martin ve arkadaşlarıyla birlikte Sicilya’ya tatile gider. Laura burada bir mafya lideri olan Massimo’yu görür ve ona aşık olur. Massimo da Laura’ya aşık olur ve onu kaçırır. Laura’ya 365 gün verir ve onu kendine aşık etmeyi planlar.

Laura başlangıçta Massimo’ya karşı direnç gösterse de zamanla ona karşı hisler geliştirmeye başlar. Massimo’nun karanlık geçmişi ve tehlikeli dünyası onu korkutsa da, ona karşı duyduğu tutkuya karşı koymakta zorlanır.

365 Gün Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.

Alternatif Kaynaklar
365 DNİ

365 DNİ

365 DNİ 2020 filmi Full HD 1080p Olarak İzlemeniz İçin Hazır.

Laura Biel, 29 yaşındaki Polonyalı bir kadındır. 365 Gün filminin başında Laura, sevgilisi Martin ve arkadaşlarıyla birlikte Sicilya'ya tatile gider. Laura burada bir mafya lideri olan Massimo'yu görür ve ona aşık olur. Massimo da Laura'ya aşık olur ve onu kaçırır. Laura'ya 365 gün verir ve onu kendine aşık etmeyi planlar.

Laura başlangıçta Massimo'ya karşı direnç gösterse de zamanla ona karşı hisler geliştirmeye başlar. Massimo'nun karanlık geçmişi ve tehlikeli dünyası onu korkutsa da, ona karşı duyduğu tutkuya karşı koymakta zorlanır.

365 Gün Full HD İzledikten Sonra Yorum Bırakmayı Unutmayınız.